Hakkımızda

FARMASİİ ELİF HAKKIMIZDA

Farmasii Elif HakkımızdaHerkese Merhaba..

İzmir Konak ilçesinde doğdum.21 yaşında hem eğitim hayatımı hem de farmasi de ki iş hayatımı beraber yürüten üniversite son sınıf öğrencisiyim. Eğitim hayatımdaki fazla maddi giderimden dolayı ve ileriye yönelik genç yaşta bir çok hedefim, hayalim olmasından dolayı bana kısa zamanda gelir getirebilecek bir iş arayışına girdim.

’’ Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez..’’ ifadesindeki zafere ulaşmak için gerekli olan sabır ve beni bekleyen bir çok zorlukla karşılaşacağımı biliyordum. Başlangıçlar çok önemliydi. Bu arayıştaki en önemli nokta başlayacağım bu işe duyduğum güven hususu olacaktı. Herkes gibi bende güven duyabileceğim bir iş ortamı aradım çünkü katıldığım firmanın bana sunacağı ortam her zaman güvenilir olmalıydı. Ve nihayet aradığımı buldum 2017 yılının Ekim ayında FARMASİ ile tanıştım. Farmasinin bir çok özelliği beni etkilemişti. Her şeyden önce %100 Türk şirketiydi ve helal sertifikaya sahipti. Ürünlerini araştırdığımda içeriğinde sağlığa zararlı tek bir madde bulunmadığını, bir doktor tarafından formülüze edilip içeriğinde doğaya zarar verebilecek, kimyasal bir şey bulunmadığından dolayı  yurdun göbeğinde bacası olmayan bir fabrikada üretiminin gerçekleşmeside beni en çok etkileyen yönlerinden biri oldu. Tüm bu sebepler benim işime aşkla bağlanmamı sağladı. Bu şekilde olunca da başarının ardı arkası kesilmedi. Öncesinde eğitim hayatım için kaldığım yurtta kar amaçlı satışlara başladım. Evet sattığım ürünlerin aşırı çok olmamasına rağmen elimde paranın baya bi miktarının bana geri döndüğünü gördüm. Ve neden daha iyisi, daha fazlası olmasın ki ? diye düşünmeye başladım. Artık ihtiyacım olan tek şey çok güvenebileceğim, beni en iyi şekilde yönlendirebilecek birinden gelecek destekti. Nişanlım en başından beri ailemin bu süreçte engel olduğu kısımlarda dahi her türlü desteği sağladı ve kendisi de müdür adayım olarak üye olup gücüme güç kattı. Bize özel instagramda ‘‘farmasii_elif ’’ adında sayfa açtı ve kısa sürede hızlıca büyümemizi sağlayacak her şeyi tüm profesyonelliğiyle üstlendi. Sosyal medya, üyelik taleplerini arttırma, gelişmemizi büyümemizi sağlama işlemini nişanlım yaparken bende ondan bana gelen tüm üyelerle her zaman 1.dereceden samimiyetimle bizzat yardımcı olup onlarında benim gibi olmasını istedim. İhtiyaçları olan tüm desteği gece gündüz demeden sağladık. 2017 Kasım ayında %12 seviyesine ulaştım. İlk ayda belli bir seviyeye ulaşınca daha da bağlandık. Ve çok değil sadece 1 ayda 2017 Aralık ayında müdürlük ünvanımı aldım. Tabi bu sırada instagram sayfamızda gün geçtikçe memnuniyet mesajları ile dolup taştı belli bir kesime ulaşmıştık fakat hedefimiz daha da fazla kişiye erişip herkesin doğal, sağlıklı, yerli malı olan ürünleri kullanıp memnun kalmasıydı.5 ayımı da müdür olarak doldurduktan sonra 2018 nisan ayında ise Direktörlük ünvanına layık görüldüm. Şuan nişanlım ve bende kendi kazancımızı kendimiz kazanır hale geldik hem eğitim hayatımızı sürdürürken hem de kendi ailelerimize destek olabilen konuma ulaştık. Önümüzde farmasi için yapacağımız kazancımızı doğrudan arttıracak bir sürü plan mevcut.

Biz eğitim hayatımızla beraber götürdüğümüz bu zorlu şartlar altında bu başarıya imza attıysak siz de başarabilirsiniz. Yeter ki isteyin, çalışın, azmedin ve başarın.. Hedeflerimiz, hayallerimiz halen devam ediyor.

ŞİRKETİME, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HAKAN TUNA’YA, BİZLERE BU KADAR GÜZEL IŞ İMKANLARI SUNDUKLARI İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.FARMASİ AİLEMİZDEKİ TÜM EKİBİME TÜM GİRİŞİMCİLERİME BU GÜNLERE GELMEMİZİZDE BİRER PARÇA OLDUKLARI İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE DİREKTÖR ELİF SEVİM..

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Doğrudan Satış Sisteminin Lideri Olmak (ÇOK Katlı Pazarlama)

Farmasi günümüze dek iş hacmini ihracat endeksli olarak gerçekleştiriyordu; fakat her geçen gün artan ürün portföyün de meydana gelen farklılık ve çeşitlikleri  ortaya çıkardıkça, iş hacmini daha pozitif bir yönde değerlendirebileceğimiz doğrudan satış sistemine dahil olarak, bu sistemin lideri olmaya karar verdik.

Ürünlerimizin portföyümüzün yalnızca bayanlarla hitap etmediğini; temizlik ürünleri, erkek bakım, bebek bakım ve güneş bakım ürünleriyle her kesime hitap ettiğini göreceksiniz.

Ayrıca herkes tarafından tutulan, vazgeçilmez olan, renkli kozmetik ve kişisel bakımda bir Dünya Markası olacağız.

Farmasi, ürünleri ile özel Ar-Ge çalışmaları yaparak, her ihtiyaca yönelik ve her kişinin zevkine yönelik yeniliklerle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.

Misyonumuz

Bir Türk markası olarak sıhhatli, nitelikli, yenilikçi, etrafçı ve hayvan dostu imal kavrayışımız ve sunduğumuz yüksek iş imkanı fırsatlarıyla insanların daha nitelikli ve konforlu bir hayat sürmesini amaç edindik.

Bu yönde Farmasi Ailesi olarak tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, danışmanlarımız ile hep beraber çalışıyoruz.

Farmasii Elif

KULLANICI YORUMLARI

John Smith

John SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

Bob Smith

Bob SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.